Projektowanie stron www może być niezwykle
proste, szybkie, a także bardzo tanie!
  • bo! seo and design Facebook

Pozycjonowanie fraz

Skutecznie i stabilnie dbamy o najwyższą pozycję Twojej
witryny w wyszukiwarce...

Więcej

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonujemy 'long tail' - używając jednocześnie kilkadziesiąt fraz Twojej witryny...

Więcej

Promocje

W obecnej chwili posiadamy dwie oferty dla małych i średnich firm oraz właścicieli dużych serwisów....

Więcej

Projektowanie stron www

seo - strony wwwOdpowiednio przygotowana strona, zarówno pod względem wizualnym, jak i merytorycznym, jest wizytówką firmy. Niechlujne strony www, źle zaprojektowane, mające błędy w treści, zniechęcają internautów, a więc Klientów, do dalszej współpracy. Często jednak przygotowanie nowej strony od zera wiąże się z dość wysokimi nakładami oraz długim czasem oczekiwania. Firma tworząca stronę musi od początku zaprojektować grafiki, opracować kod, ułożyć teksty, co wymaga czasu. Często występują rozbieżności pomiędzy wykonawcą a klientem, który ma inną wizję, wiele uwag i wskazówek. To także znacznie wydłuża czas budowy. Ostatecznie projektowanie strony zamiast deklarowanego na przykład miesiąca trwa o wiele dłużej.

Gotowe rozwiązania to strona www na teraz!

bo! seo and design proponuje swoim Klientom inne rozwiązanie. Nie chcemy aby Klient czekał nie wiadomo jak długo na swoja nową stronę, dlatego przygotowaliśmy zbiór gotowych szablonów, które dostosowujemy do wymagań naszych Klientów. Dzięki ogromnemu wyborowi (posiadamy kilkaset szablonów i ciągle dodajemy nowe) Klient może wybrać taki, który będzie mu najbardziej odpowiadał. My tylko dostosowujemy szablon pod profil firmy. Dzięki temu, w zależności od ilości zmian jakie będziemy musieli wprowadzić, nową stronę Klient otrzyma w przeciągu jednego, dwóch tygodni. Strona od samego początku będzie całościowo zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania. Ponadto, w zależności od pakietu, dodajemy dodatkowe usługi np.: umieszczenie strony na serwerze, outsourcing (od miesiąca do nawet 12 miesięcy), bonusy na pozycjonowanie i inne.

Ile to kosztuje?

Koszt stworzenia strony jest różny i zależy m.in. od ilości podstron oraz jak wiele zmian będziemy musieli zaimplementować w naszym szablonie.

W zależności zaawansowania strony dodajemy różnego rodzaju darmowe bonusy:

• Każda nowa strona jest całkowicie zoptymalizowana pod pozycjonowanie,

• Gotową stronę umieszczamy na wybranym serwerze oraz konfigurujemy wszystkie potrzebne usługi, np. konta pocztowe. Na życzenie Klienta dobieramy również najbardziej korzystny hosting,

• Po umieszczeniu strony na serwerze, przez określony okres czasu udzielamy wsparcia. W jego zakres wchodzą m.in.: dokonywanie zmian na stronie (zmiany w tekstach, uzupełnianie oferty, zmiany w szacie graficznej), pomoc w razie pojawienia się problemów z poprawnym działaniem serwisu itp.,

• W przypadku podpisania umowy na pozycjonowanie strony, dodajemy dodatkowe darmowe frazy kluczowe (opcja ta łączy się z promocją DWA W JEDNYM), tak więc dodatkowo nasi Klienci mogą otrzymać dodatkowo nawet do 10 darmowych fraz kluczowych,

• Klient ma zagwarantowane doradztwo marketingowe, a więc pomoc przy opracowywaniu strategii promocyjnych dla firmy/strony.

Tworzenie stron www wcale nie musi się wiązać z dużymi kosztami oraz z długim czasem oczekiwania. Dzięki bo! seo and design możesz mieć swoją stronę w konkurencyjnej cenie i w bardzo krótkim czasie. W zależności od skomplikowania projektu, gotową stronę otrzymasz w czasie nie dłuższym niż cztery tygodnie. Dzięki kompleksowej obsłudze nie musisz się martwić o hosting, instalowanie strony na serwerze i konfigurację poczty. Dodatkowo Twoja strona będzie pod naszą opieką przez określony czas - wszystkie zmiany, jakie będziesz chciał wprowadzać na stronie bierzemy na siebie, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas.

Chcesz poznać ofertę dla Siebie?

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat pozycjonowania, zadzwoń pod numer +48 792 955 350.

Każdy Klient jest traktowany przez nas indywidualnie, dzięki czemu zachowujemy najwyższe standardy oraz efektywność działania. Na cenę pozycjonowania ma wpływ wiele czynników m.in.: struktura budowy strony, rodzaj fraz kluczowych, liczba konkurentów, branża w której Państwo działają.

Napisz do nas w celu poznania oferty cenowej dla Twojej strony. Możesz także skorzystać z formularza, który dostarczy nam niezbędnych informacji potrzebnych do wyceny. Przy opracowaniu koampelskowej oferty przeprowadzamy całościowy audyt strony internetowej. Raport zawiera szczegółowe informacje dotyczące zalet i wad badanej witryny oraz informacje co należy poprawić w strukturze strony aby była ona przyjazna zarówno dla robotów Google, jak i uzytkowników.

Skorzystaj z formularza