Masz wiele pytań dotyczących pozycjonowania?
W tym miejscu dowiesz się wszelkich szczegółów!
  • bo! seo and design Facebook

Pozycjonowanie fraz

Skutecznie i stabilnie dbamy o najwyższą pozycję Twojej
witryny w wyszukiwarce...

Więcej

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonujemy 'long tail' - używając jednocześnie kilkadziesiąt fraz Twojej witryny...

Więcej

Promocje

W obecnej chwili posiadamy dwie oferty dla małych i średnich firm oraz właścicieli dużych serwisów....

Więcej

Własny dział SEO

seo - pozycjonowanie stronChcesz zaoszczędzić na pozycjonowaniu? Chcesz mieć całkowitą kontrolę nad procesem SEO? Nic prostszego. Wystarczy, że w swojej firmie stworzysz własny dział SEO i koniec z zależnością od innych. Pomimo tego, że pozycjonowanie cały czas ewoluuje, Google wprowadza nowe zasady i wytyczne, to i tak wiele stron można wypozycjonować samodzielnie.

Można sobie zadać pytanie - czy wystarczy mi czasu na działania? Tak, bez problemu. Wiedząc jak zoptymalizować stronę i jak pozyskiwać wartościowe linki każdy jest w stanie osiągnąć dobre efekty. Najważniejsze są cierpliwość i konsekwencja. Działając w ten sposób z biegiem czasu zauważysz, jak strona pojawia się na coraz wyższych pozycjach.

Nasza oferta

Pomożemy Ci stworzyć własny dział SEO w Twojej firmie. W zakres usługi wchodzi standardowe dwudniowe szkolenie z pozycjonowania oraz pomoc na miejscu, w siedzibie firmy, w liczbie 7 dni. W tym czasie praktycznie pomagamy w każdym aspekcie działań mających na celu przygotowanie osoby, która będzie się zajmować pozycjonowaniem. Po zakończeniu tygodniowej praktyki przez kolejne 3 miesiące oferujemy pomoc w razie jakichś wątpliwości oraz problemów. Wystarczy zadzwonić lub napisać maila, a my odpowiemy szczegółowo na wszystkie pytania i doradzimy w przypadku występujących niejasności.

Cena całego szkolenia - 1 599 zł netto

Szczegóły pod numerem telefonu: 792 955 350 lub mailem: boseodesign@boseodesign.pl