Roboty Google nie mogą odnaleźć Twojej strony?
Skuteczna SEO optymalizacja temu zaradzi!
  • bo! seo and design Facebook

Pozycjonowanie fraz

Skutecznie i stabilnie dbamy o najwyższą pozycję Twojej
witryny w wyszukiwarce...

Więcej

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonujemy 'long tail' - używając jednocześnie kilkadziesiąt fraz Twojej witryny...

Więcej

Promocje

W obecnej chwili posiadamy dwie oferty dla małych i średnich firm oraz właścicieli dużych serwisów....

Więcej

SEO - optymalizacja stron internetowych

seo - optymalizacja stron internetowychPozycjonowanie stron (Search Engine Optimization) jest procesem, który polega na tym, aby umieścić stronę na jak najwyższych pozycjach w wynikach wyświetlanych przez wyszukiwarki, dla najbardziej popularnych fraz kluczowych, które są związane z tematyką pozycjonowanej witryny. Działania pozycjonerskie dzielą się na dwa etapy:

1. Działania SEO (Search Engine Optimization) – polegają tylko i wyłącznie na optymalizacji naszej strony pod kątem pozycjonowanych słów/fraz kluczowych oraz wytycznych wyszukiwarek.

2. Właściwe pozycjonowanie – działania polegające na poprawie pozycji naszej strony w naturalnych wynikach wyszukiwania (linkowanie do serwisu).

Zanim rozpoczniemy właściwe pozycjonowanie, a więc linkowanie w stronę naszej witryny, to powinniśmy przeprowadzić całościową optymalizację strony. Taka optymalizacja przygotuje solidny fundament pod zasadnicze pozycjonowanie. W przypadku braku optymalizacji pozycjonowanie może być utrudnione, a w wielu przypadkach wręcz niemożliwe. Roboty Google zwracają uwagę na szereg elementów, które wspomagają indeksację strony, a co za tym idzie poprawę jej pozycji w wynikach wyszukiwania. Wprowadzając te zmiany dajemy robotom to na czym najbardziej im zależy. Google w coraz większym stopniu zwraca uwagę na zawartość merytoryczną strony. Odpowiedni i wartościowy content spowoduje, że witryna będzie bardziej faworyzowana przez roboty Google, co będzie przekładać się na poprawę pozycji w wynikach wyszukiwania.

Poprawna i kompleksowa optymalizacja strony to wręcz 90% sukcesu procesu pozycjonowania. Optymalizacja strony pod kątem działań pozycjonerskich będzie obejmować m.in.:

- opracowanie meta-tagów, w tam tytułów poszczególnych stron/podstron,
- modyfikacja treści i wprowadzenie do niej pozycjonowanych fraz,
- stworzenie nowych podstron i zaimplementowanie na nich tekstów,
- opracowanie linkowania wewnętrznego,
- stworzenie stopki zawierającej frazy kluczowe,
- opracowanie grupy tagów,
- stworzenie mapy strony zarówno dla użytkowników, jak i robotów Google,
- wprowadzenie przekierowania 301 jeśli jest to wymagane.

Poprawna optymalizacja strony usprawni nie tylko indeksację serwisu. Dzięki zaimplementowanym zmianom roboty Google będą chętniej odwiedzać stronę, a wyróżnione elementy przyczynią się do poprawy pozycji witryny w wyszukiwarce Google

Chcesz poznać ofertę dla Siebie?

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat pozycjonowania, zadzwoń pod numer +48 792 955 350.

Każdy Klient jest traktowany przez nas indywidualnie, dzięki czemu zachowujemy najwyższe standardy oraz efektywność działania. Na cenę pozycjonowania ma wpływ wiele czynników m.in.: struktura budowy strony, rodzaj fraz kluczowych, liczba konkurentów, branża w której Państwo działają.

Napisz do nas w celu poznania oferty cenowej dla Twojej strony. Przy opracowaniu kompleksowej oferty przeprowadzamy całościowy audyt strony internetowej. Raport zawiera szczegółowe informacje dotyczące zalet i wad badanej witryny oraz informacje, co należy poprawić w strukturze strony, aby była ona przyjazna zarówno dla robotów Google, jak i użytkowników.