Twój biznes potrzebuje skutecznych rozwiązań?
Pracujemy dla Twojego zysku
  • bo! seo and design Facebook

Pozycjonowanie fraz

Skutecznie i stabilnie dbamy o najwyższą pozycję Twojej
witryny w wyszukiwarce...

Więcej

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonujemy 'long tail' - używając jednocześnie kilkadziesiąt fraz Twojej witryny...

Więcej

Promocje

W obecnej chwili posiadamy dwie oferty dla małych i średnich firm oraz właścicieli dużych serwisów....

Więcej

Pozycjonowanie stron promocje

LONG TAIL MINI

W promocji LONG TAIL MINI pozycjonujemy nie tylko duże serwisy w rodzaju księgarni czy sklepów internetowych za minimalną cenę. Wiele mniejszych firm ma na tyle rozbudowaną ofertę, że istnieje możliwość wykorzystania więcej niż dwudziestu fraz kluczowych. W zależności od ilości pozycjonowanych słów/fraz kluczowych mogą Państwo wybrać pakiet, który będzie im najbardziej odpowiadał. W przypadku podpisania umowy na 12 miesięcy, w zależności od wybranego pakietu, otrzymują Państwo od 1 do 3 miesięcy gratis.

Pozycjonowanie poprzez Długi Ogon jest o wiele tańsze w porównaniu do pozycjonowania standardowego, w którym każda pojedyncza fraza kluczowa wyceniana jest oddzielnie. W abonamencie LONG TAIL MINI wszystkie te frazy mają Państwo w jednym zestawie. Oddzielnie wyceniane mogą być jedynie słowa/frazy kluczowe o największej konkurencyjności i trudności w ich wypozycjonowaniu. Przy przedłużaniu umowy na kolejne 12 miesięcy abonament ulega zmniejszeniu od 10 do nawet 50%, w zależności od osiągniętych wyników. Poniżej proponujemy pakiety dla strona firmowych oraz sklepów internetowych:

Pakiety dla strony firmowej

Podane ceny są cenami netto


Pakiety dla sklepu internetowego

Podane ceny są cenami netto

Chcesz poznać ofertę dla Siebie?

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat pozycjonowania, zadzwoń pod numer +48 792 955 350.

Każdy Klient jest traktowany przez nas indywidualnie, dzięki czemu zachowujemy najwyższe standardy oraz efektywność działania. Na cenę pozycjonowania ma wpływ wiele czynników m.in.: struktura budowy strony, rodzaj fraz kluczowych, liczba konkurentów, branża w której Państwo działają.

Napisz do nas w celu poznania oferty cenowej dla Twojej strony. Przy opracowaniu kompleksowej oferty przeprowadzamy całościowy audyt strony internetowej. Raport zawiera szczegółowe informacje dotyczące zalet i wad badanej witryny oraz informacje co należy poprawić w strukturze strony aby była ona przyjazna zarówno dla robotów Google, jak i użytkowników.