Nie zostawiaj swojej strony samej sobie!
Pozycjonowanie pozwoli Ci zaistnieć w sieci!
  • bo! seo and design Facebook

Pozycjonowanie fraz

Skutecznie i stabilnie dbamy o najwyższą pozycję Twojej
witryny w wyszukiwarce...

Więcej

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonujemy 'long tail' - używając jednocześnie kilkadziesiąt fraz Twojej witryny...

Więcej

Promocje

W obecnej chwili posiadamy dwie oferty dla małych i średnich firm oraz właścicieli dużych serwisów....

Więcej

Pozycjonowanie stron www

seo - pozycjonowanie stronPozycjonowanie stron (SEO – Search Engine Optimization) jest procesem, który polega na tym, aby umieścić stronę na jak najwyższych pozycjach w naturalnych wynikach wyszukiwania, dla najbardziej popularnych fraz kluczowych, które są związane z tematyką pozycjonowanej witryny. Działania SEO są usługą, która polega na stworzeniu spójnej i skutecznej strategii mającej na celu promocję witryny w wyszukiwarkach internetowych.

Właśnie do tego służy pozycjonowanie stron www, a więc promocji Twojej strony. Dla większości firm, możliwość uzyskania pozycji w pierwszej 10-tce wyników wyszukiwania na popularne słowa kluczowe, ma niebagatelne znaczenie. Sukces oraz porażka biznesu internetowego (w szczególności sklepy internetowe), a także działalności, która oparta jest w znacznym stopniu na marketingu internetowym (w przypadku wielu firm internet jest jedynym sposobem na reklamę), jest wprost proporcjonalnie uzależniony od „widoczności” w wyszukiwarkach na jak najwyższych pozycjach. Oczywistym jest, że wygrywa ten, kto jest wyżej.

Pozycjonowanie jest procesem skomplikowanym i przede wszystkim dłogotrwałym. Jednakże powolne dochodzenie do wysokich pozycji zaowocuje trwałością uzyskanych efektów. W procesie pozycjonowania bezwzględnie przestrzegamy etycznych działań (White SEO).

Należy pamiętać, że pozycjonowanie to nie jednorazowa usługa - jest to stały monitoring promowanej witryny. W momencie zaprzestania pozycjonowania następuje stopniowy spadek z wysokich pozycji. Wiąże się to zaprzestaniem działań pozycjonerskich, a także z uwagi na zabiegi konkurencyjnych stron, które także mają na celu znalezienie się na czołowych pozycjach. W przypadku witryn, które istnieją dłuższy czas oraz już zaindeksowanych przez wyszukiwarki, czas efektywnego pozycjonowania może w znacznym stopniu ulec skróceniu.

Pozycjonowanie można podzielić na dwie formy: pozycjonowanie standardowe oraz pozycjonowanie szerokie czyli tzw. Długi Ogon (Long Tail). W pierwszym przypadku pozycjonuje się stronę na określoną liczbę fraz kluczowych (z reguły nie więcej niż dwadzieścia). W drugim przypadku mówimy o tzw. pozycjonowaniu całościowym, a więc całego serwisu bez wyszczególniania konkretnej grupy słów kluczowych i na frazy złożone z 3-4 i więcej słów.

Pozycjonowanie stron w wykonaniu bo! seo and design to:

- przede wszystkim bezpieczeństwo. Nie używamy niedozwolonych technik SEO (Black Hat),
- stabilność pozycji - właściwa optymalizacja i wartościowe linki. Dzięki naszym działaniom osięgnięte wyniki są stabilne i nawet w przypadku zmian zachodzących w algorytmie Google ich ewentualny spadek jest nieznaczny, a powrót na poprzednie pozycje jest praktycznie natychmiastowy,
- kompleksowa obsługa, a więc audyt i doradztwo,
- atrakcyjne i elastyczne ceny.

Dlaczego warto pozycjonować?

Ponieważ pozycjonowanie stron internetowych jest stosunkowo tanim i doskonałym sposobem dotarcia do potencjalnych klientów, sposobem na zaistnienie w ich świadomości oraz możliwością dzięki której zwiększy się sprzedaż. Dzięki pozycjonowaniu Państwa strona będzie mogła znaleźć się na czołowych pozycjach w wyszukiwarce, a przez to:

- zwiększy się liczba odwiedzin na wypozycjonowanej stronie,
- zmniejszą się koszty promocji,
- poprawi się rozpoznawalność marki,
- zwiększy się liczba nowych klientów,
- znacząco wzrosną wyniki sprzedaży.

Pozycjonowanie - ciągłość działań

Należy pamiętać, że proces pozycjonowania jest ciągły i prowadzony przez okres wielu miesięcy, nawet w momencie osiągnięcia przez słowa kluczowe wysokich pozycji. Konkurencja także się pozycjonuje, dlatego też osiągnięte wyniki należy „ustabilizować”, a tym samym uchronić je przed nagłym spadkiem. Dlatego też pozycjonowanie składa się z kilka etapów:

• optymalizacja czyli przygotowanie strony pod kątem SEO – wiele witryn kompletnie nie jest przystosowana do tych działań, dlatego też potrzebny jest gruntowny „lifting”, a często najlepiej jest stworzyć nową stronę, już na etapie projektowania przystosowywaną pod kątem działań pozycjonerskich. Optymalizację przeprowadzamy pod kątem procesu pozycjonowania, a nie według standardów W3C, które nie mają żadnego wpływu na pozycje w wyszukiwarce Google. Standardy W3C mają jedynie sprawić, że dana strona będzie wyświetlana w identyczny sposób w różnych przeglądarkach. Przygotowanie strony (opracowanie i wprowadzenie zmian), w zależności od skomplikowania zakładanych zmian, może trwać od 1 do 4 tygodni,

• rozpoczęcie i prowadzenie działań pozycjonerskich, a więc przygotowanie zaplecza oraz pozyskiwanie wartościowych linków prowadzących do pozycjonowanej witryny, aż do osiągnięcia efektów. Okres ten jest różny i waha się od 3-4 tygodni do 3-6 miesięcy (w przypadku ekstremalnie trudnych fraz może to być nawet 6-9 miesięcy lub dłużej),

• stabilizacja osiągniętych wyników. Proces ten trwa do zakończenia procesu pozycjonowania czyli końca umowy.

Pozycjonowanie ma na celu pomoc internautom i co najważniejsze, przyszłym klientom, w dotarciu do Państwa strony poprzez wyszukiwarki internetowe. Wykorzystując szereg technik sprawimy, że pod frazami, które najlepiej opisują Państwa działalność, pozycjonowana strona będzie widoczna na czołowych pozycjach w wyszukiwarkach internetowych, takich jak Google.

Gdzie pozycjonujemy?

Na polskim rynku dominującą pozycję posiada wyszukiwarka Google (97%, Gemius - ranking.pl) dlatego nasze działania koncentrujemy przede wszystkim na niej. Portale w rodzaju Onet.pl cz Wp.pl posiadają zintegrowany z Google.pl moduł wyszukiwania. Oznacza to, że witryny widoczne na wysokich pozycjach w Google.pl, widnieją jednocześnie na tych samych pozycjach w wyżej wymienionych serwisach.

Nasi Klienci otrzymują comiesięczne raporty ze statystykami omawiającymi szczegółowo stan każdej z promowanych fraz. Klienci otrzymują również ważne informacje drogą mailową np. w przypadku znacznych zmian w indeksach wyszukiwarek (a takie zdarzają się najwyżej raz do roku) w celu wyjaśnienia ewentualnych wahań w pozycjach czy też w przypadku ewentualnych zmian w serwisie wymaganych podczas optymalizacji strony.

Chcesz poznać ofertę dla Siebie?

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat pozycjonowania, zadzwoń pod numer +48 792 955 350.

Każdy Klient jest traktowany przez nas indywidualnie, dzięki czemu zachowujemy najwyższe standardy oraz efektywność działania. Na cenę pozycjonowania ma wpływ wiele czynników m.in.: struktura budowy strony, rodzaj fraz kluczowych, liczba konkurentów, branża w której Państwo działają.

Napisz do nas w celu poznania oferty cenowej dla Twojej strony. Przy opracowaniu kompleksowej oferty przeprowadzamy całościowy audyt strony internetowej. Raport zawiera szczegółowe informacje dotyczące zalet i wad badanej witryny oraz informacje, co należy poprawić w strukturze strony, aby była ona przyjazna zarówno dla robotów Google, jak i użytkowników.