Szukasz atrakcyjnej oferty na pozycjonowanie?
Trafiłeś więc w odpowiednie miejsce!
  • bo! seo and design Facebook

Pozycjonowanie fraz

Skutecznie i stabilnie dbamy o najwyższą pozycję Twojej
witryny w wyszukiwarce...

Więcej

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonujemy 'long tail' - używając jednocześnie kilkadziesiąt fraz Twojej witryny...

Więcej

Promocje

W obecnej chwili posiadamy dwie oferty dla małych i średnich firm oraz właścicieli dużych serwisów....

Więcej

bo! seo and design oferta na pozycjonowanie

seo - pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron

Pozycjonujemy zarówno małe strony, jak i rozbudowane serwisy w rodzaju sklepów internetowych czy księgarnii. Pozycjonowanie składa się z wielu elementów, których połącznie pozwoli nam osiągnać sukces, a więc wypozycjonować Państwa stronę na czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania. W zakres czynności obejmujących proces pozycjonowania wchodzą:

Keyword Research

Jest to usługa polegająca na zbudowaniu listy fraz kluczowych, które w jak największym stopniu będą odpowiadać profilowi witryny. Nasz specjalista, w oparciu o dostępne narzędzia oraz analizę fraz kluczowych, opracuje listę najbardziej efektywnych słów kluczowych. Dzięki temu zostanie wyeliminowany problem polegający na dobraniu zbyt ogólnych lub niesprecyzowanych fraz. Słowa kluczowe dobierane są m.in. pod kątem przybliżonej częstości ich wpisywania w wyszukiwarce oraz konkurencyjności. Działania te pozwolą oszacować skalę popularności frazy i jednocześnie zminimalizują ryzyko wybrania fraz, które przez internautów są rzadko wyszukiwane, a tym samym są nieefektywne. W trakcie tego procesu ścisle współpracujemy z Klientem, który, co oczywiste lepiej zna specyfikę swojej branży w jakiej działa.

Nie idziemy na łatwiznę proponując łatwe do wypozycjonowania frazy, które często są jednak nieefektywne dla Klienta. Frazy kluczowe, dzięki którym będzie wyszukiwana Państwa strona firmowa, powinny przynosić korzyść w postaci większej liczby odwiedzin oraz zwiększonej konwersji. Tylko wtedy pozycjonowanie będzie skuteczne i miarodajne.

Audyt SEO

Audyt SEO jest usługą, która polega na przeprowadzeniu kompletnej diagnostyki strony WWW pod kątem jej optymalizacji na potrzeby wyszukiwarek internetowych. W raporcie zawarte są zalecenia, które dotyczą optymalizacji, a także omówione są zagadnienia stojące na przeszkodzie w osiągnięciu lepszych pozycji w wyszukiwarkach.

Optymalizacja strony

Usługa ta polega na ulepszeniu struktury serwisu, hierarchii informacji oraz na dostosowaniu kodu źródłowego według zaleceń wynikających z wcześniej przeprowadzonego audytu SEO. W wielu przypadkach projektanci stron tworząc nowy serwis zwracają większą uwagę na aspekt wizualny, pomijając kwestię optymalizacji strony pod kątem wygody użytkownika. Jeszcze rzadziej pamiętają o tym, aby treść była dobrze widoczna zarówna dla wyszukiwarek, jak i internautów. Z tego też względu najczęściej wykonywane przez nas czynności w początkowej fazie pozycjonowania to:

• poprawienie jakości strony pod kątem widoczności dla wyszukiwarek – metatagi, hierarchia nagłówków,

• poprawa linkowania wewnętrznego na stronie lub zaimplementowanie od zera jeśli nie występuje ono na pozycjonowanej stronie,

• analiza treści i ewentualne poprawki pod kątem SEO,

• przyspieszenie uruchamiania i ładowania strony (jeśli witryna tego wymaga),

• usability - opracowanie wskazówek poprawiających przejrzystość i funkcjonalność serwisu,

• przygotowanie zaleceń dla firmy lub osoby, które administrują zasobami WWW.

SEO Copywriting

SEO copywriting jest usługą, która polega na redagowaniu treści publikowanych na stronie internetowej przy uwzględnieniu specyfiki działania algorytmów wyszukiwarek. Przy tworzeniu treści uwzględniamy wszelkie aspekty SEO, a więc charakter fraz kluczowych, częstotliwość z jaką występują w tekście, długość artykułu, a także rodzaj jego odbiorców. SEO copywriting to także opracowywanie tekstów umieszczanych w katalogach, na blogach czy w naszym zapleczu pozycjonerskim.

Content is King

Treść, która znajduje się na stronie ma ogromne znaczenie dla procesu pozycjonowania. Roboty Google odwiedzające naszą stronę w celu jej indeksacji widzą tylko i wyłącznie tekst. Z tego też względu poprawnie zoptymalizowana treść, w której zostaną zaimplementowane odpowiednie zmiany, pozwoli na skuteczniejszą indeksację, a tym samym na szybszy awans w wynikach wyszukiwania. Witryna zawierająca bogatą i merytoryczną treść jest bardziej atrakcyjna od stron, które posiadają ubogi i źle napisany content. Aby więc zasłużyć na wysokie pozycje należy się wyróżnić.

Chcesz poznać ofertę dla Siebie?

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat pozycjonowania, zadzwoń pod numer +48 792 955 350.

Każdy Klient jest traktowany przez nas indywidualnie, dzięki czemu zachowujemy najwyższe standardy oraz efektywność działania. Na cenę pozycjonowania ma wpływ wiele czynników m.in.: struktura budowy strony, rodzaj fraz kluczowych, liczba konkurentów, branża w której Państwo działają.

Napisz do nas w celu poznania oferty cenowej dla Twojej strony. Przy opracowaniu kompleksowej oferty przeprowadzamy całościowy audyt strony internetowej. Raport zawiera szczegółowe informacje dotyczące zalet i wad badanej witryny oraz informacje, co należy poprawić w strukturze strony, aby była ona przyjazna zarówno dla robotów Google, jak i użytkowników.