Twój biznes potrzebuje skutecznych rozwiązań?
Zaufaj nam, a Twój biznes rozwinie skrzydła!
  • bo! seo and design Facebook

Pozycjonowanie fraz

Skutecznie i stabilnie dbamy o najwyższą pozycję Twojej
witryny w wyszukiwarce...

Więcej

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonujemy 'long tail' - używając jednocześnie kilkadziesiąt fraz Twojej witryny...

Więcej

Promocje

W obecnej chwili posiadamy dwie oferty dla małych i średnich firm oraz właścicieli dużych serwisów....

Więcej

Marketing internetowy – najbardziej dynamiczne i skuteczne medium

seo - pozycjonowanie stronMarketing internetowy to w obecnej chwili najbardziej popularna i skuteczna forma reklamy. Tradycyjny marketing nie dawał takich możliwości jak jego internetowa wersja, która pozwala na rozliczenie za efekty oraz na bardzo dokładne sprecyzowanie grupy docelowej. Dzięki temu reklama w Internecie nie jest już tzw. ”strzałem na oślep”, tak jak to miało miejsce jeszcze kilkanaście lat temu. Rokrocznie największe firmy i korporacje przeznaczają ogromne budżety na reklamę, która diametralnie zwiększa sprzedaż. My, marketerzy działamy skutecznie i przedstawiamy wyniki naszych działań w formie raportów, dlatego klient wie, jak jego pieniądze przekładają się na efekty.

Marketing internetowy to także mobilność, dzięki smartfonom i laptopom, szybkość przekazu, szeroka grupa odbiorców i bogactwo różnych jego form, które z miesiąca na miesiąc są coraz bardziej atrakcyjne. Reklama internetowa pozwala na błyskawiczny kontakt z reklamodawcą co zwiększa jej efektywność i sprawia, że poszerza się spektrum klientów, korzystających z jej atutów.

Dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Mamy świadomość, że każda branża potrzebuje innej formy reklamy, dlatego też osiągamy target, dzięki naszemu doświadczeniu i bogatej wiedzy z zakresy reklamy i marketingu. Jesteśmy elastyczni – dopasujemy się do każdego budżetu, planując najbardziej efektywne kampanie. Jeżeli Państwo wyślą nam brief, to w krótkim czasie zaproponujemy najbardziej skuteczną formę reklamy.

Proponujemy reklamę internetową dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Dla naszych Klientów tworzymy:

• Reklamy bannerowe na portalach tj. Onet.pl, Wp.pl lub na portalach z bazy Adsense. Miesięczną kampanię można przeprowadzić już za 2500 zł miesięcznie. Mogą Państwo zmierzyć jej skuteczność poprzez statystyki kliknięć, które dostarczamy po koniec każdej kampanii.

• Fan Page na Facebooku: stworzymy grafikę, zakładkę oraz atrakcyjną treść, która przyciągnie fanów i zwiększy znacznie liczbę "lajków" na Państwa profilu. Dziś Facebook to najbardziej potężne medium, które zespala ludzi z marką i pozwala zbudować wizerunek firmy w sieci. Na życzenie klientów jesteśmy w stanie stworzyć koncepcję konkursu i wprowadzić go w życie oraz wykreować profesjonalną aplikację. Dużą siłę mają także reklamy na Facebooku, które także proponujemy.

• Kampanie Adwords: linki sponsorowane pojawiające się po wpisaniu określonych fraz kluczowych w wyszukiwarce Google. Kampanie Adwords widoczne są na górze przed wynikami wyszukiwania oraz po prawej stronie. Koszty kampanii zaczynają się już od 150 zł netto miesięcznie, bardzo dobre wyniki tej kampanii można uzyskać inwestując już od 1000-3000 zł miesięcznie.

• Copywriting: kreacja haseł i sloganów reklamowych, scenariuszy do spotów, stworzenie artykułów sponsorowanych i marketing wirusowy: napiszemy profesjonalne artykuły sponsorowane i opublikujemy na portalach, dopasowanych do określonej grupy docelowej. Koszt napisania takiego artykułu to 500 zł netto. Wycena publikacji w portalu uzależniona jest od jego popularności.

Ponadto możemy zająć się marketingiem wirusowym i publikować przez określony czas posty na forach z danej branży, co pozwoli wypromować produkt lub zbudować wizerunek nowej marki w sieci.

Jesteśmy elastyczni i możemy dostosować najbardziej efektywną kampanię reklamową do określonego budżetu.

Chcesz poznać ofertę dla Siebie?

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat pozycjonowania, zadzwoń pod numer +48 792 955 350.

Każdy Klient jest traktowany przez nas indywidualnie, dzięki czemu zachowujemy najwyższe standardy oraz efektywność działania. Na cenę pozycjonowania ma wpływ wiele czynników m.in.: struktura budowy strony, rodzaj fraz kluczowych, liczba konkurentów, branża w której Państwo działają.

Napisz do nas w celu poznania oferty cenowej dla Twojej strony. Możesz także skorzystać z formularza, który dostarczy nam niezbędnych informacji potrzebnych do wyceny. Przy opracowaniu koampelskowej oferty przeprowadzamy całościowy audyt strony internetowej. Raport zawiera szczegółowe informacje dotyczące zalet i wad badanej witryny oraz informacje co należy poprawić w strukturze strony aby była ona przyjazna zarówno dla robotów Google, jak i uzytkowników.

Skorzystaj z formularza