Content is King! Słowa mogą być potężną bronią!
Wykorzystaj potencjał tkwiący w słownym przekazie!
  • bo! seo and design Facebook

Pozycjonowanie fraz

Skutecznie i stabilnie dbamy o najwyższą pozycję Twojej
witryny w wyszukiwarce...

Więcej

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonujemy 'long tail' - używając jednocześnie kilkadziesiąt fraz Twojej witryny...

Więcej

Promocje

W obecnej chwili posiadamy dwie oferty dla małych i średnich firm oraz właścicieli dużych serwisów....

Więcej

Copywriting - content, slogan, scenariusz, a więc robota dla Copywritera

copywritingJeśli masz już wypozycjonowaną stronę, potrzebujesz ostatniego elementu – treści, która odgrywa ważną rolę w pozycjonowaniu i to ona decyduje o tym, czy przykujesz uwagę odbiorcy. Od tej uwagi zależeć będzie czy będziesz sprzedawać swój produkt albo usługę, czy też gość nie pozostanie na Twojej stronie dłużej niż kilka sekund.

Hipnotyczny tekst to nic innego jak oddziaływanie na odbiorcę, a w konsekwencji sprzedaż. Copywriting to sprzedaż poprzez perswazję, która nie zawsze nosi znamiona inwazyjności rodem z telezakupów, które grały pierwsze skrzypce w reklamie ubiegłego wieku.

Więc, jeśli czytasz dalej ten tekst to znaczy, że Copywriter spełnił swoje zadanie i jego umiejętności zasługują na to, aby z nich skorzystać i sprzedawać Twoje produkty. Jeśli nie doszedłeś do tego miejsca to znaczy, że jest on kiepski w tym co robi i powinien się szybko przekwalifikować.

Copywriting jest naszą pasją, która jest jednocześnie pracą. Ktoś mądry powiedział kiedyś, że jeśli robisz to co lubisz, to nigdy nie będziesz musiał pracować. My tą dewizę wzieliśmy sobie głęboko do serca i konsekwentnie latami budowaliśmy naszą pozycję Copywriterów, którzy dzisiaj mogą poszczycić się bogatym portfolio setek zadowolonych klientów.

Słowa pojawiają się w naszych głowach niespodziewanie niczym asy w rękawie Wielkiemu Szu, dzięki czemu każda rozgrywka kończy się moim zwycięstwem. Potrafimy dopasować karty do każdej rozgrywki, aby zakończyć grę pełnym sukcesem. Ten sukces leży w naszym wspólnym interesie.

W ramach copywritingu możemy Państwu zaoferować:

• kreację tekstów reklamowych, artykułów sponsorowanych, promocyjnych, dziennikarskich - koszt od 200 do 500 zł netto,

• kreację haseł, sloganów i scenariuszy reklamowych (15, 30 i 45 sec.) – koszt 600-800 zł netto,

• tworzenie koncepcji kreatywnych i strategii reklamowych - wycena indywidualna,

• tworzenie tekstów do folderów reklamowych, broszur, ulotek - koszt od 100 do 300 zł netto za stronę A4,

• tworzenie postów na blogach i portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, Blip, Behance, Linkedin etc.) - wycena indywidualna, opłata na zasadzie abonamentu,

• wszystko, co da się stworzyć dzięki kreatywnemu i giętkiemu umysłowi twórcy.

Zapraszamy do przesyłania briefów i zapytań o wycenę, która zawsze jest szybka i bezpłatna. Daj się zauważyć w sieci dzięki atrakcyjnym tekstom i magnetycznym hasłom reklamowym, a Twoja marka stanie się rozpoznawalna!

Chcesz poznać ofertę dla Siebie?

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat pozycjonowania, zadzwoń pod numer +48 792 955 350.

Każdy Klient jest traktowany przez nas indywidualnie, dzięki czemu zachowujemy najwyższe standardy oraz efektywność działania. Na cenę pozycjonowania ma wpływ wiele czynników m.in.: struktura budowy strony, rodzaj fraz kluczowych, liczba konkurentów, branża w której Państwo działają.

Napisz do nas w celu poznania oferty cenowej dla Twojej strony. Możesz także skorzystać z formularza, który dostarczy nam niezbędnych informacji potrzebnych do wyceny. Przy opracowaniu koampelskowej oferty przeprowadzamy całościowy audyt strony internetowej. Raport zawiera szczegółowe informacje dotyczące zalet i wad badanej witryny oraz informacje co należy poprawić w strukturze strony aby była ona przyjazna zarówno dla robotów Google, jak i uzytkowników.

Skorzystaj z formularza