Twój biznes potrzebuje skutecznych rozwiązań?
Pracujemy dla Twojego zysku
  • bo! see and design Facebook

Pozycjonowanie fraz

Skutecznie i stabilnie dbamy o najwyższą pozycję Twojej
witryny w wyszukiwarce...

Więcej

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonujemy 'long tail' - używając jednocześnie kilkadziesiąt fraz Twojej witryny...

Więcej

Promocje

W obecnej chwili posiadamy dwie oferty dla małych i średnich firm oraz właścicieli dużych serwisów....

Więcej

Pozycjonowanie - cennik usług

seo - pozycjonowanie stronDla naszych Klientów przygotowaliśmy kilka propozycji rozliczeń za pozycjonowanie. System rozliczeń, jaki Państwu proponujemy jest elastyczny i obejmuje różne modele rozliczeń. Dzięki temu możemy dopasować ofertę pod każdy rodzaj biznesu. Oczywiście, każdy Klient jest unikalny i bez problemu możemy opracować oraz zapronować inny system rozliczenia, który będzie w jak największym stopniu pasował do Państwa działalności i który będzie dla Państwa najkorzystniejszy.

Płatność za efekty

W opcji płatności za efekty opłata jest pobierana w momencie uzyskania wyników, a więc wtedy gdy frazy kluczowe pojawią się w pierwszej dziesiątce naturalnych wyników wyszukiwania.

Modele rozliczeń

Oferta bo! seo and design obejmuje dwa modele cenowe, które są dostosowane do potrzeb każdego Klienta. Poniżej znajdują się wyjaśnienia każdego z nich.
Model standardowy
W modelu tym pierwsze 10 wyników wyszukiwania podzielone są na trzy przedziały: 1-3, 4-6, 7-10. Wysokośc opłaty zależy od tego, w którym przedziale znajdzie się dana fraz kluczowa.
Model abonamentowy
Model abonamentowy skierowany jest do firm, którym zależy na niskich kosztach usługi, bezpiecznej umowie, a także znajomości rocznego budżetu, jaki Klient przeznacza na pozycjonowanie. W tym przypadku opłata jest stała a cena fraz kluczowych jednolita niezależnie od tego, jakie pozycje zajmują. W modelu tym ceny fraz kluczowych są dużo niższe niż w dwóch powyższych, nawet do 50%.

Pozycjonowanie szerokie - Długi Ogon

Koszt usługi Long Tail to stały miesięczny abonament, który zależny jest od branży, a w przypadku sklepów internetowych od ilości posiadanych towarów w ofercie. Jako, że w Długim Ogonie nie rozróżnia się pojedynczych fraz i nie określa się ich kosztów, to opłata jest stała od samego początku, do momentu zakończenia procesu pozycjonowania. W przypadku gdy w danej branży panuje silna konkurencja, usługa pozycjonowania szerokiego wypada korzystniej w porównaniu do usługi pozycjonowania standardowego. W tym przypadku nie istnieje mechanizm wycenania pojednycznych fraz. Model ten przeznaczony jest dla dużych stron internetowych w rodzaju sklepów, księgarni czy rozbudowanych portali, posiadających w swojej ofercie setki czy tysiące produktów.

Pakiety dla strony firmowejPakiety dla sklepu internetowego

Umowa na pozycjonowanie

Umowa, jaką podpisujemy z naszymi Klientami jest bardzo prosta i przejrzysta. Nie zawiera niezrozumiałych i niekorzystnych dla Klientów zapisów. Każdy z naszych Klientów może w każdej chwili zrezygnować z usług bo! seo and design - w takim przypadku obowiązuje jedynie okres wypowiedzenia (w zależności od umowy wynoszący od 1 do 3 miesięcy). Nie nakładamy żadnych kar umownych wynikających z rozwiązania umowy. W przypadku przedłużenia umowy na kolejne 12 miesięcy, ceny fraz kluczowych zostają obniżone od 30 do nawet 50%. Wynika to z tego, iż wypozycjonowane frazy kluczowe są już ustabilizowane i nakład pracy potrzebny do utrzymania ich na dotychczasowych pozycjach jest dużo mniejszy niż ma to miejsce w początkowej fazie procesu pozycjonowania.

Chcesz poznać ofertę dla Siebie?

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat pozycjonowania, zadzwoń pod numer +48 792 955 350.

Każdy Klient jest traktowany przez nas indywidualnie, dzięki czemu zachowujemy najwyższe standardy oraz efektywność działania. Na cenę pozycjonowania ma wpływ wiele czynników m.in.: struktura budowy strony, rodzaj fraz kluczowych, liczba konkurentów, branża w której Państwo działają.

Napisz do nas w celu poznania oferty cenowej dla Twojej strony. Przy opracowaniu koampelskowej oferty przeprowadzamy całościowy audyt strony internetowej. Raport zawiera szczegółowe informacje dotyczące zalet i wad badanej witryny oraz informacje co należy poprawić w strukturze strony aby była ona przyjazna zarówno dla robotów Google, jak i uzytkowników.